Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmienią dyrektorów trzech instytucji kultury? Pracownicy bronią szefowej Muzeum Lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do obrońców Pani Dyrektor. Czy pamiętacie jak w czasie kulminacji obchodów (przykrytych przez radnych proprezydenckich głosowaniem nad Górkami Czechowskimi)  450 lecia Unii Lubelskiej - obraz Matejki z z Zamku Lubelskiego wywieziono do Wilna? Kto podjął te decyzję? Pani Dyrektor czy władze centralne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą pięknością to bym tak nie przesadzała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby została.. I oby nie nastała dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sPÓłdzielnia PR "Dewelo-Tęcza" stanęła na wysokości zadania, broniąc rycersko cnot panującej na zamku dewelo-sułtanicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze strachu przed porządkami i zwolnieniami pracownicy napisaliby nawet wniosek o rychłą beatyfikację za życia szefowej
W dzisiejszej edycji konkursu "Zbieraj minusiki od sPÓłdzielni Dewelo-Tęcza" wygrywa powyższy komentarz z wynikiem -40.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom Kultury "Pod toporami" tzw. Zamek Lubelski może się podobać. Część imprez miejskich przeniesono do tego obiektu, wypaczając charakter muzeum. Nie zmienia to krążącego zdania o folwarku "Pani na Zamku".
 Zamki tradycyjnie były ostoją tyranów trzymających plebs POd butem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam konkurs, gdy pani Mieczkowska wygrała z osobą posiadającą habilitację z muzealnictwa i organizatorką kilkunastu muzeów :) oczywiście, że wygrała bez protekcji - jak można tak pomyśleć? :D
 Księżne za czasów Piastów również nie miały tytułów doktora, a mimo to POddani kłaniali się im w pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Pracownicy dobrze wiedzą,co by się stało, gdyby nie podpisali , i to wszyscy bez wyjątku, pisma w jej obronie!  Ze strachu  wszystko podpiszą.  Widzieli  ilu osób  się pozbyto, aby zastapić ich swoimi poslusznymi pupilami. Kiedy zapytasz w cztery oczy o atmosferę  w pracy  to pracownicy milczą,  boją się powiedzieć choć słowo na temat szefowej.
 Wzorce zarządzania POdobne do tych, które obowiązują na dworze dewelo-sułtana, zwanym ratuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyP0mnijcie mi definicję P0jęcia  NEPOTYZM
 nePOtyzm? Czy to nie PO prostu POpularyzacja idei dewelo-rozwoju za POmocą ludzi, na których można POlegać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła dużo dobrego w muzeum jak dyrektor i powinna bezwzględnie dalej pełnić to stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trollerka pisowska się nie wysila - hurtowy spam o dewelo-pierdołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wierne trolle widzę że dzielnie walczycie i dodajecie komentarze w sposób hurtowy. Tak tylko gwoli ścisłości, przedłużam promocję. Do dnia wyborów parlamentarnych zwiększam stawkę za wpis z 15 na 30 gr. Zachęcam do skorzystania z tej oferty i zwiększenia ilości dodawanych wpisów, tak by za działanie na rzecz naszej kochanej partii, otrzymać godną zapłatę. Wiecie co pisać? Zunio, bizancjum, targowica, dewelo-, Lublin wymiera itd. Do boju moje wierne trolle, ku chwale PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy bronią a marszałek powinien ją zostawić, żeby dalej podnosiła poziom muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie solidaruchy jej bronią? to już coś znaczy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam się do apelu. Katarzyna Mieczkowska powinna w dalszym ciągu być dyrektor Muzeum Lubelskiego. Wszyscy ją chwalą a także to co w ostatnim czasie się dzieje na Zamku Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sPÓłdzielnia PR "Dewelo-Tęcza" stanęła na wysokości zadania, broniąc rycersko cnot panującej na zamku dewelo-sułtanicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze strachu przed porządkami i zwolnieniami pracownicy napisaliby nawet wniosek o rychłą beatyfikację za życia szefowej
W dzisiejszej edycji konkursu "Zbieraj minusiki od sPÓłdzielni Dewelo-Tęcza" wygrywa powyższy komentarz z wynikiem -41.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...